O mnie - Dietetyka Podróżnika – Podróże. Jedzenie. Lifestyle

Cześć. Nazywam się Iwona i jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym. Na codzień spełniam się zawodowo pomagając Wam w problemach związanych z odchudzaniem. W związku z dużym zainteresowaniem moją pomocą, zdecydowałam się założyć poradnię dietetyczną działającą online. Oznacza to, że mogę kompleksowo zająć się Twoim przypadkiem niezależnie od Twojego miejsca zamieszkania! 

Prywatnie uwielbiam podróżować, wszędzie mnie pełno i nie jestem w stanie wysiedzieć 8 godzin za biurkiem, co odkryłam zupełnie przypadkiem próbując swoich sił w pracy na etat.

Ludzie często mówili mi, że nie można złapać dwóch srok za ogon. Ja jednak uparcie dążę do tego, aby pokazać wam, że wszystko jest możliwe! I tak powstała ta strona, łącząca dwie rzeczy które kocham najbardziej - podróże i dietetykę. Klikając w zakładkę "Poradnia Dietetyczna" będziecie mogli w łatwy sposób nawiązać współpracę ze mną jako dietetykiem, natomiast odwiedzając stronę "Indywidualne Plany Podróży" możecie zapoznać się z ofertą wyjazdową oraz spróbować swoich sił w wakacjach na własną rękę. Wchodząc na mój blog znajdziecie praktyczne wskazówki jak poradzić sobie podczas wyjazdów za granicę będąc na diecie, ciekawe informacje odnośnie organizacji podróży oraz  moc odchudzonych przepisów.

 

dietetyka podróżnika profilowe

OSTATNIE WPISY

Frytki z dyni z sosem czosnkowym
Czekoladowy chlebek bananowy ze śliwką
Gdzie smacznie i zdrowo zjeść w Rzeszowie?

Copyright © 2018 Dietetyka podróżnika. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: SkyGraph

Wróć na górę