Cześć. Nazywam się Iwona i jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym. Na codzień spełniam się zawodowo pomagając Wam w problemach związanych z odchudzaniem. W związku z dużym zainteresowaniem moją pomocą, zdecydowałam się założyć poradnię dietetyczną działającą online. Oznacza to, że mogę kompleksowo zająć się Twoim przypadkiem niezależnie od Twojego miejsca zamieszkania!

W swojej pracy, która jednocześnie jest moją wielką pasją,  stawiam mocno na indywidualne podejście do podopiecznych. Bardziej zależy mi na Twojej edukacji żywieniowej, niż oddaniu Ci suchej rozpiski. Najważniejsze jest to aby było różnorodnie i kolorowo, a dieta nie przeszkadzała tylko ułatwiała Twoje życie na codzień.

Prywatnie uwielbiam podróżować, wszędzie mnie pełno i nie jestem w stanie wysiedzieć 8 godzin za biurkiem, co odkryłam zupełnie przypadkiem próbując swoich sił w pracy na etat.

Ludzie często mówili mi, że nie można złapać dwóch srok za ogon. Ja jednak uparcie dążę do tego, aby pokazać wam, że wszystko jest możliwe! I tak powstała ta strona, łącząca dwie rzeczy które kocham najbardziej – podróże i dietetykę. Klikając w zakładkę „Poradnia Dietetyczna” będziecie mogli w łatwy sposób nawiązać współpracę ze mną jako dietetykiem, natomiast odwiedzając stronę „Sklep” możecie zapoznać się z ofertą gotowych produktów dostępnych od ręki, dzięki czemu łatwiej będzie Wam wdrożyć zdrowe nawyki żywieniowe w życie. Wchodząc na mój blog znajdziecie praktyczne wskazówki jak poradzić sobie podczas wyjazdów za granicę będąc na diecie, ciekawe informacje odnośnie organizacji podróży oraz  moc odchudzonych przepisów.

 

 

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]