O mnie

Cześć. Nazywam się Iwona i jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym. W przyszłości planuje poszerzać swoją wiedzę w kierunku dietetyki sportowej,  a także psychodietetyki - lubię się uczyć. Na codzień spełniam się zawodowo pomagając Wam w problemach związanych z odchudzaniem. W związku z dużym zainteresowaniem moją pomocą, wychodzę wam naprzeciw i od niedawna jestem dumnym posiadaczem jedynej w Rzeszowie mobilnej poradni dietetycznej.

Prywatnie uwielbiam podróżować, wszędzie mnie pełno i nie jestem w stanie wysiedzieć 8 godzin za biurkiem, co odkryłam zupełnie przypadkiem próbując swoich sił w pracy na etat.

Ludzie często mówili mi, że nie można złapać dwóch srok za ogon. Ja jednak uparcie dążę do tego, aby pokazać wam, że wszystko jest możliwe! I tak powstała ta strona, łącząca dwie rzeczy które kocham najbardziej - podróże i dietetykę. Klikając w zakładkę "Poradnia Dietetyczna" będziecie mogli w łatwy sposób nawiązać współpracę ze mną jako dietetykiem, natomiast odwiedzając mój blog znajdziecie praktyczne wskazówki jak poradzić sobie podczas wyjazdów za granicę będąc na diecie, ciekawe informacje odnośnie organizacji podróży, moc odchudzonych przepisów, a także - dla tych z Podkarpacia - recenzje wielu lokalnych atrakcji - nie tylko kulinarnych.

 

OSTATNIE WPISY

Mini pizze na spodzie z cukinii
Hummus dyniowy
Torcik marchewkowy z migdałami

Copyright © 2018 Dietetyka podróżnika. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: SkyGraph

Wróć na górę