Nie jestem zwykłym dietetykiem. Nie będę Ci kazała jeść 5 posiłków dziennie, ograniczać kawy, nie wykluczę Ci z diety pieczywa czy makaronu (chyba, że twoja choroba tego wymaga). Nie będziesz chodził głodny, a posiłki które dla Ciebie przygotuję nie będą monotonne.

Nie jestem zwykłym dietetykiem. Nie dam Ci zaleceń żywieniowych bez wyjaśnienia, nie zostaniesz z tym sam – będę ja i ty! Nie będziesz się zastanawiał po co i dlaczego bo będziesz to wiedział. NAUCZĘ CIĘ ZDROWO JEŚĆ.

Nie jestem zwykłym dietetykiem. Nie zrobię kopiuj- wklej i nie dostaniesz ode mnie planu żywieniowego “dla wszystkich”- będzie on indywidualnie dopasowany do twojego trybu życia – przecież to TY rządzisz dietą nie ona tobą!

Nie jestem zwykłym dietetykiem. Wiem, jak bardzo jesteś zabiegany, wiem jak nie raz nie masz odwagi odwiedzić mnie w gabinecie. Nie ma znaczenia, że nie jesteś z Rzeszowa – poprowadzę Cię online.

Nie jestem zwykłym dietetykiem- JESTEM IDEALISTĄ I MARZYCIELEM. Napisz do mnie a sam się przekonasz że sylwetka o którą niekiedy tak było ciężko, jest w zasięgu twojej ręki !

 

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Accordion_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Accordion_Widget”][/siteorigin_widget]

Chcesz kompleksowo zadbać o swoją sylwetkę? Zgłoś się również do Pawła

Paweł Cieślik jest certyfikowanym instruktorem kulturystyki. Na codzień znajdziecie go na jednej z rzeszowskich siłowni, gdzie oprócz treningów personalnych prowadzi zajęcia fitness. Specjalizuje się w kształtowaniu i rozbudowie sylwetki oraz utracie zbędnych kilogramów. Paweł na swoim koncie ma udział w zawodach kulturystycznych oraz brązowy medal w Mistrzostwach Polski w Futbolu Amerykańskim. Odwiedź go na Instagram i dowiedź się więcej:

IG:probodyman

Cennik:

– 1 trening – 100 zł

– 5 treningów – 450 zł

– 10 treningów- 800 zł

 

Paweł oferuje opiekę trenera personalnego w Rzeszowa oraz rozpisuje plany treningowe online. Pakiet treningów zawiera:

  • Wstępny wywiad, na podstawie którego oceni Twoją kondycję i sprawność fizyczną
  • Indywidualny plan treningowy dopasowany do Twoich możliwości i oczekiwań wraz z dziennikiem treningowym , na podstawie którego będzie monitorować Twoje postępy
  • Kontrolę i opiekę podczas treningów.
  • Paweł również dokładnie wyjaśni Ci techniczne aspekty ćwiczeń oraz skontroluje ich prawidłowe wykonywanie.
  • Postępy zmierzycie na nowoczesnym analizatorze składu ciała TANITA i wspólnie przeanalizujecie wyniki.

Nie jesteś z Rzeszowa? Nic straconego! Paweł zaopiekuje się Tobą zdalnie! Plan treningowy online to koszt jedynie 70 złotych!

Pamiętajcie, że tylko dobrze zbilansowana dieta plus prawidłowo wykonane treningi dają optymalne efekty. Napisz do Pawła na info24.perfectbody@gmail.com lub zadzwoń pod numer: +48 787 937 853