Jeździliście kiedyś na wrotkach? Nie? Ja do niedawna też! Otóż w Rzeszowie otworzyło się ciekawe miejsce – pierwsza w tym mieście wrotkarnia. Jest to świetna alternatywa dla lodowiska zimą czy rolek na zatłoczonych bulwarach latem (chyba, że ktoś lubi sporty ekstremalne!).   Pozostałych zapraszam na Szpitalną 5:>

Wrotki dla każdego?

Pewnie! O tym, że jest to idealny sposób aby aktywnie spędzić czas z dzieckiem nie muszę mówić, jednak myślę, że każdy z was powinien chociaż raz tam się wybrać. Nie ważne czy jesteś doświadczonym wrotkarzem czy z kółkami pod stopami stawiasz pierwsze kroki – wykwalifikowani instruktorzy służą pomocą. Nie przejmuj się również, że nie posiadasz specjalnego sprzętu, wszystko znajdziesz na miejscu – i tu uwaga – NOWE (cały czas mam przed oczami nasz stare, poczciwe lodowisko i te styrane łyżwy).

Cennik

Ile zapłacimy za godzinę jazdy? Moim zdaniem całkiem przystępną cenę. Od wtorku do piątku – 13 złotych, weekendy i święta 15 zł. Dodatkowo wypożyczenie wrotek 5 złotych, kasku 2 zł i kompletu ochraniaczy 3 zł (nie jest to obowiązkowe). Taniej niż kino, czy kolacja dla dwojga także PANOWIE- może tym razem randka oryginalna? 

Kiedy najlepiej się wybrać?

Wywrotki czynne są od wtorku do soboty (od 12-21) i w niedziele i święta (13-21). Nie są czynne w poniedziałki! Ja odwiedziłam to miejsce we wtorkowe południe i nie było nikogo. Myślę, że osoby nie lubiące zatłoczonych miejsc powinny wybierać właśnie takie godziny.  Weekendy tradycyjnie należą do rodzin z dziećmi. Dodatkowo zerknijcie sobie na ich Instagram (klik), gdzie znajdziecie najświeższe informacje odnośnie aktualnych promocji i happy hours. 

W dzisiejszych czasach kiedy wrotki pamiętamy jedynie ze starych filmów z lat 80′ inicjatywa otworzenia takiego miejsca w Rzeszowie jak wrotkarnia jest świetnym pomysłem aby przywrócić świetność temu rodzaju aktywności fizycznej. Po za tym za ciepło na łyżwy za zimno na rolki – właściciele Wywrotek wstrzelili się w polski klimat idealnie:P

0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze